İddaa İlk Yarı Sonucu Nasıl Oynanır?

ciprobet-uyelik

İlk yarı sonucu nedir?

  İlk yarı sonucu olarak oynanması, ilk yarının beraberlik içerisinde biteceğini ya da ilk yarı içerisinde hangi takımın kazanacağını tahmin etmektir. İlk yarı maç sonucu nasıl oynanır sorusuna cevap olarak 3 farklı yöntem ile oynama seçeneği vardır. İY 1 oynama seçeneği, İY 2 oynama seçeneği ve İY 0 oynama seçeneği bulunmaktadır.

İY 1 nasıl oynanır?

  Bir futbol karşılaşması içerisinde ilk yarının ev sahibi olan takımın kazanacağını tahmin edilmesi İY1 seçeneğidir. İY1 oynayabilmek için tahmini yapılmak istenen maçta İY bölümünden İY 1’i tercih edilmelidir. Levante ve Barcelona maçında ilk yarıyı Barcelona kazanacak diye tahmin edilir ise İY 1 seçilmeli ve Barcelona kazanır ise tahmin kazanılmış olur.

İY 0 nasıl oynanır?

  Bir karşılaşmada ilk yarı beraberlik kazanacağı tahmin ediliyor ise iddaada ilk yarı 0 taktiği seçilmelidir. Maçta karşılaşmakta olan 2 takım da ilk yarı içerisinde beraberlik olur ise İY 0 tercihi kazanır.

İY 2 nasıl oynanır?

  Bir futbol mücadele karşılaşmasında ilk yarının misafirin kazanacağına dair bir tercih edilme durumunda İY 2 seçeneği tercih edilir ve bu tercihi oynamak için İY kısmından İY 2 seçeneğinin işaretlenmesi yeterli olacaktır. Antalyaspor ve Trabzonspor futbol karşılaşmasında ilk yarıyı Trabzonspor kazanılacağı tahmin ediliyor ise İY2 seçeneği tercih edilmelidir. Maçın ilk yarı süresi boyunca Trabzonspor eğer önde bitirir ise tahmin tutmuş olacaktır ve kazanılacaktır.

İlk yarı çifte şans” oyunu nedir?

  Futbol karşılaşmasında ilk yarı için tahminde iki tahmin birden yapılmasına çifte şans denmektedir. Bir tercih olma durumu ya da diğer türlü diğer takımı tercih etme durumu değil, iki şekilde tahmin edebilmektir yani. Çifte şanslara özel şekilde olan oranlar sayesinde kazancı katlamakta kolay bir şekilde mümkün. Çifte şans ile birlikte ilk yarı sonucuna dair oynanması ile birlikte kupon bedelini de sabit bir değer de tutması ayrı bir avantaj olarak sunulmuştur. İddaada seçilmiş olan bir karşılaşmada çifte şansı seçtikten sonra oynanması oldukça mümkündür ve olacak olan skorlar ilk yarı içerisinde ki olanlar geçerlidir.

İlk yarı çifte şans oyunu nasıl oynanır?

  Kupon içerisindeki İY kısmında 2 ya da 1.0 tercihlerinden ikisi birden seçilme durumunda çifte şansı temsil etmekte olan Ç kutucuğu işaretlendikten sonra oynanmaya başlanır. İlk yarı içerisinde 3 – 2 olan bir maçta seçilmiş olan iki tahmin ile birlikte ev sahibinin de bu karşılaşmayı ilk yarı içerisinde kazanacağını belirtir. Yani şu demek ki; ilk yarı içerisinde çifte şans seçeneği ile oynamak için ilk önce maçın kodu yazılır ve İY olan alan içerisinden seçim yapılır ve örneğin ev sahibine karşı bir çifte şans verilecek ise İY kısmından 1 ve 0 seçilerek oynanır.

İlk yarı sonucu oynama tüyoları

  İlk yarı içerisinde bir tahmin yaparak oynama tercihi oldukça kazandırmasının yanı sıra farklı seçenekler ile birlikte kazancı kat kat katlamakta oldukça mümkündür. İddaa ilk yarı maç sonucu tüyoları ile birlikte 4 ya da 5 gol beklenen bir maçta 1 / 2 ya da 2 / 1 oynanabilmesi uygun olabilir. Bu tarz tahminler daha çok İsviçre, Hollanda ve Avusturya liglerinde olan takımlara uygulanması oldukça yararlı olabilir. İlk yarı kesin olarak herhangi bir takımın öne geçmesinin sağlamış olduğu kazançla birlikte berabere durumunda da kazancı yükseltmek ilk yarı olarak oynamakta oldukça mümkün. Belirli istatistiklere bakılarak oynanması da tüyolar arasında yer almaktadır.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir